Kanz Bebek Gereçleri - Global B2B Interaction Platform – intdealers.com
Kanz Bebek Gereçleri
Add Favorite

1949 yılında Joseph Kanz tarafından kurulan Kanz, her çocuğun farklı bir tarzı olduğu düşünülerek hazırlanan özel koleksiyonlarıyla çocuk modasına liderlik etmektedir. Çocukların iç dünyasını yansıtan renk ve desen kullanımı stil sahibi miniklere diledikleri gibi giyinebilme şansı tanıyor. Kanz, şık görünümün yanı sıra sağlıklı materyal kullanımı ve fonksiyonel tasarımlarıyla da ebeveynlere güven veriyor, kolaylık sağlıyor.

Bu başarının ve 60 yılı aşkın deneyimin katkılarıyla ürün yelpazesini genişleten ve çocuk araç-gereçleri üretimine de geçen Kanz, miniklere konfor, siz ebeveynlere güven vadediyor. Son zamanlarda hızla gelişen çocuk araç-gereçleri sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden moda lideri, ürünlerinde çocuk sağlığına uygun yüksek kalitede materyalleri tercih ediyor. Tüketici odaklı çalışma prensibiyle hareket eden Kanz için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmakla birlikte, üretimden satışa kadar tüm aşamalar müşterilerden gelen geri bildirimlere göre şekillendiriliyor.

‘Kalite her an olmalı’ felsefesiyle hareket eden, çocuklarınızla çıktığınız yürüyüşlerden, araba yolculuklarına, mama seanslarından, uyku saatlerine kadar her anınızı düşünen tasarımcılarla çalışıyor. Kanz, bir dünya markası olmanın verdiği bilinçle tüm ürünlerinde güvenliği, konforu, sağlığı, kaliteyi ve aynı zamanda şıklığı bir arada sunuyor.

‘EN GÜZEL YILLAR, KANZ İLE BAŞLAR’

Distributor Application

You can contact directly with company from here.

Kanz Bebek Gereçleri ADs

×